Kurumsal

Bekdik Gıda olarak 1995 yılında başladığımız serüvenimize, 2013 yılının ilk çeyreğinde yaptığımız teknoloji yatırımlarıyla, Bekdik Bilişim ve Gıda olarak şirketimize yeni bir vizyon ve misyon kazandırmış olduk.

Geride bıraktığımız 20 yılın ardından, bizleri rakiplerimize nazaran öne çıkaran en önemli özelliğimiz şüphesiz ki izlenebilir kalite politikamızdır.

İşte bu hedefle, izlenebilir kaliteyi, sürdürülebilir kılmak için, edindiğimiz birikimleri, kendi vizyonumuzla, gerek profesyonel yaşamda, gerekse de sosyal yaşamda, size özel projelerle hizmetinize sunuyoruz.

Rekabet koşullarının her geçen gün arttığı günümüzde, ekipmanların efektif kullanımını sağlayarak, verimliliği arttırmak için size özel çözümler sunuyoruz.

Hizmetlerimiz arasında, KYS, Taahhütlü Şarj İstasyonları, Akıllı Ev ve Ofis Çözümleri ve otomasyona yönelik bir çok çözümlerimiz bulunmakta.

Kısa başlıklarla,

KYS “Kaynak Yönetim Sistemi” sayesinde, fabrikanızda çalışan bir makinenin, ya da iş makinesinin CAN-Bus erişimiyle bakım planlarını, arıza geçmişlerini, uygunsuz kullanımlarını, kullanıcı bazlı On-Line takip edilmesini, bir sonra ki bakım planında uygulanacak süreçleri ve materyalleri takip edebilirsiniz.
Güçlü raporlama alt yapısıyla zaman ve işletme maliyet detaylarına kolayca ulaşabilirsiniz.

Her işletmede önemini arttıran istif makinelerinin şarj alanlarını güncel iş sağlığı ve güvenliği normlarına uygun haliyle, Elektrik Alt Yapısı, Havalandırma Sistemleri, Modüler Raf Sistemleri, Otomatik ve Yarı Otomatik Akü Değişim Sistemleri ile işletmenize artı değerler sağlıyoruz.

Akıllı Ev ve Ofis Sistemleri ile tek bir sistem üzerinden ofisinizde ki her türlü hareketi izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Hatta tüm verilere akıllı telefonunuzdan yön verebilirsiniz. Dahili ve harici alarm sistemlerini devreye sokabilir, Polis, Ambulans ve İtfaiye gibi acil erişim hizmetlerinden yararlana bilirsiniz.

Size özel çözümler için buradayız..
Saygı ve selamlarımızla,
Yönetim Kurulu Başkanı
E. YILMAZ

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz..